טוען רבני יעקב קלמן

יעקב קלמן בעל המשרד הינו טוען רבני ומגשר מוסמך בעל וותק של שנים רבות ובוגר בית מדרש לדיינות. משרדו מעניק ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים השונים. כמו כן עוסק המשרד בנתינת ייעוץ וחוות דעת הן לעורכי דין והן למתדיינים בכל סוגי התחומים הקשורים לבתי הדין הרבניים בדיני משפחה וכן בבוררות בדיני ממונות בבתי דין פרטיים ובכלל. הכשרתו של הרב קלמן יעקב כטוען רבני ומגשר כוללת: בוגר מכון אריאל במגמת הכשרת טוענים רבניים בישראל. הוסמך מטעם בית הדין הרבני הגדול על ידי הראשל"צ הרב הראשי לישראל הגאון רבי שלמה עמאר שליט"א. השכלה תורנית ומקצועית נרכשה בישיבות גבוהות ובמספר שנות לימוד בבית מדרש לדיינות "דעת משה" בירושלים. יעקב קלמן בקיא על בוריים בדיני המשפט העברי ובדעה ותפיסת העולם התורנית המדריכה את שיקול הדעת של הדיינים. ניסיונו רב השנים והידע הרב הן במשפט העברי הן באזרחי והן ברזי המקצוע בכלל מאפשר לו לספק מענה מקצועי לכל וכמובן לציבור החילוני, הדתי והחרדי כאחד ובכלל לכל איש ואישה, ללא הבדל השקפות עולם, דעות, מין ו/או השתייכות לחברה.

טוען רבני ועו"ד דן נוטוביץ

עורך הדין וטוען רבני דן נוטוביץ

עורך דין וטוען רבני דן נוטוביץ מצוות המשרד הינו בוגר מדרשה גבוהה ללימוד טוענים רבניים ובוגר הקריה האקדמית אונו במגמת לימוד משפטים כשציוניו בכל התחומים הרבה מעל הממוצע. עורך דין וטוען רבני דן נוטוביץ בעל ניסיון רב בייצוג בערכאות השונים,  מתמחה בענייני משפחה נדל"ן נזיקין ועוד, חד כתער כשצריך, מקצועי, בעל ידע רב, יסודי ויצירתי, שמו יצא כאחד שלא נרתע ולא חושש להציג את טענות לקוחותיו ולהביא להצלחתם אף במקרה שנעשו טעויות בתיק טרם הגיעו לפתחו. טוען רבני ועורך דין נוטוביץ הבקי היטב גם בדין העברי וכן במשפט האזרחי, במשרד הנו שילוב מנצח  של ידע משפטי מקיף בכלל ובקיאות מיוחדת בדין העברי, שילוב ייחודי זה מביא לתוצאות מוכחות ומשכך כאשר יש צורך בהליך בבית משפט כחלק או כהמשך ההליך, עו"ד דן נוטוביץ נמצא תמיד במשרד במוכנות ונכונות לייצג בהצלחה רבה את לקוחות המשרד גם בבית המשפט וכן לסייע ולעסוק במגוון מתן שרותים משפטיים בחריצות רבה ובמקצועיות מרשימה להצלחת הלקוח/ה.

טוען רבני משה ליבוביץ

בוגר כולל להוראה ודיינות, הוסמך ע"י נשיא בית הדין הגדול לכהן כטוען רבני. טו"ר ליבוביץ חתום על הצלחות רבות בבתי הדין מוכר כמי שאינו נרתע מלקחת תיקים שנראים כחסרי סיכויי, מקרים קשים אלו בהם הלקוח סבור כי כבר אפסו סיכוייו, מגיעים לשולחנו של משה ליבוביץ שביצירתיות מוצא פתרון כמעט לכל מקרה. טו"ר ליבוביץ מהווה חלק אינטגרלי מצוות המשרד, ותורם רבות מבקיאותו וניסיונו להצלחת הלקוחות ללא פשרות, ברור כי ההיכרות עם ההתנהלות הבלעדית של בית הדין הרבני יחד עם הניסיון הרב והבקיאות בקו המנחה ורוח הפסיקה של בית הדין. מהווים יתרון ממשי ובזכות זאת ניתן אף לחולל מהפך של ממש, אף בתיקים שנראה כי כבר אין להם תקווה. "אין מקרה חסר סיכויי, אפילו מהמבוך הגדול ביותר אפשר לצאת, רק צריך לדעת את הדרך, בבית הדין הרבני אנו יודעים את הדרך"